wellnessguru: A kalózok is ezt választanák! - Tortuga Étterem Budapest

Tortuga Étterem Budapest értékelése

A kalózok is ezt választanák!

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Rendszeres visszajárói vagyunk az étteremnek! Mivel mi itt lakunk a kerületben ezért sokat számít hogy közel van! Az érdekessége hogy a belső teremben az asztalok alatt víz van,halak és teknősök úszkálnak benne! Az étlap és az ételkínálat is egyedi és sajátos! A pincérek kalóz ruhában szolgálnak fel, pohár helyett kerámia kupából szürcsölheted a nedűt! Az ételek nagy része serpenyőben érkezik az asztalodra a többi fatányérban! Az evőeszközöket is egy kis kincses ládikában kapod meg csakúgy mint a számlát a végén! Legutóbb fajitast ettem ami nagyon finom és friss volt, egy nagy hosszúkás fatányéron lett szervírozva sok salátával! A belső teremből nyílik egy kisebb különterem is amelyet a vízben lévő néhány kövön átlépkedve tudod megközelíteni! Pompázatos aranyozott trón szerű székekkel!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni wellnessguru felhasználót?    Igen

Tortuga Étterem Budapest
1203 Budapest
Kossuth Lajos u. 73.

2020. július 4.
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így...