Nuvolina: Isteni olasz - Toscana Trattoria Budapest

Toscana Trattoria Budapest értékelése

Isteni olasz

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
Kései vacsorára érkeztünk meg az étterembe próba szerencse alapon, de nem bántuk meg, sőt! Sikerült az ablak mellé letelepednünk, ami a kilátás miatt hívogató volt, viszont az ajtó mellett és a felszolgálók munkapultja mellett helyezkedett el, ami ezek miatt mégsem volt annyira szerencsés a nyüzsgés miatt. Legközelebb beljebb ülünk.
A hely egyébként csodaszép, mediterrán hangulat, kellemes, barátságos, ráadásul adventi pompájában láthattuk. A felszolgálás első osztályú. Pizzát rendeltünk végül és isteni volt, de arra készülni kell, hogy óriási. Az italok kissé túl vannak árazva.
Összességében szerettük és visszatérünk még, akár a kisfiunkkal is.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Nuvolina felhasználót?    Igen

Toscana Trattoria Budapest
1056 Budapest
Belgrád rakpart 13.

2017. január 21.
A Belgrád rakparton több mint tíz éve működő, toszkán ízeket felvonultató olasz étterem. Korábban, évekkel ezelőtt munkatársakkal jártunk már itt céges vacsorán 2 alkalommal. A belső tér tágas, hangulatos, szépen, igényesen kialakított. Az árfekvés átlag feletti, emlékszem, évekkel ezelőtt sem...