Lenke Söröző Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Lenke Söröző Budapest vélemények

Szörnyű 2017. április 17.barátokkal járt itt
Az étterembe egy baráti társasággal tértem be. Az étlap alapján igértees ebédnek néztük elébe.
Amikor megjelenteka fogások, az ízek ugyanolyanok voltak, kb mintha frissen melegített ételkonzervek lennének.
Ezért volt nagy csalódás, hiszen a hely igényesnek tűnik.
A kiszolgálás gyors volt ugyan de ez sem tudott a helyhez hozzáadni.
2076
Átlagos 2017. április 3.egyedül járt itt
Szóval, van itt ez a lottózóval fuzionált söröző, ami egyébként evő is. Mindenképpen megér egy próbát! Igaz, kétszer már nézegetem a helyet, túlságosan nem volt barátságos senki, meg vendégcsalogató sem, de a látszat néha csal. Nézzünk egy magyaros ebédet magyaros sörrel! A sörválaszték tényleg ritka!
Lenke Söröző Budapest - Külső képLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - BelsőLenke Söröző Budapest - Külső kép