szabbancs

szabbancs adatlapja

Regisztráció2016.07.11
Utoljára itt2019.08.13

2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Egy nyaralásra indultunk, de mielőtt elfoglaltuk volna a szállást még beugrottunk ebédelni ide. Hat fajta menüből, és az étlapról is lehetett választani. A pincérek, és a nyári gyakorlatosok gyorsak és figyelmesek voltak. Az adagok nagyok voltak, az ízek finomak. Nyugodtan ajánlom mindenkinek, aki egy házias ízvilágú helyre vágyik.
Kiváló 2017. április 17.a párjával járt itt
A feleségemmel tértünk be egy ebédre az étterembe, kedves húsvéti fogadtatásban volt részünk. Az étlap nagyon bőséges mindenfajta fogást tartalmaz. Kérésre variálhatóak a köretek is. Bableves, és szarvaskrém levest fogyasztottunk, amihez friss fehér kenyeret tálaltak. A leves nagyon gazdag és ízletes volt.
Gyenge 2016. július 11.gyerekekkel járt itt
Éhesen érkeztünk egy hosszú út után. Sajnos nem nagyon kapkodtak, hogy étlapot kapjunk, pedig összesen 3 asztalnál ültek, de ők már fogyasztottak. Majd felvették a rendelést, és normál idejű várakozás után megjelentek a második fogással. :-(
Elfelejtkeztek a levesrendelésünkről. Majd amikor fizetni szerettünk volna, a számla kb 10 percig készült.