Trillázs Sütide Budapest

Sungarden Hotel Siófok

Trillázs Sütide Budapest vélemények

2076
Kiváló 2022. november 10.egyedül járt itt
Éppen kijöttem Lizától a Pho 74-ből, ahol nyilván egy marhahúsos pho-t ettem meg egy tányér tengergyümölcsei wokot, amikor a sarok után megint felbukkant a Trillázs. . . néha megállok itt, bambulok, hogy beszeretnek-e vagy sem, de miután semmi jel, hát továbbmegyek. Ma totyogtam a járdán, aztán mégis úgy döntöttem, hogy de, bemegyek.
Trillázs Sütide Budapest - EgyébTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - Étlap/itallapTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - Külső képTrillázs Sütide Budapest - Külső képTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - Étlap/itallapTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - Étel/italTrillázs Sütide Budapest - BelsőTrillázs Sütide Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. január 2.egyedül járt itt
A Bercsényi utcában leadtam a fényképezőgépet a szervizben, visszafelé jövet tértem be a Trillázs Cukrászdába, vagy ahogy a tulajdonosok elnevezték, a "Sütidé"-be. Fényképezőgép hiányában a telefonnal lőttem pár fotót, de még nem sikerült belőle kivarázsolni és átmásolni, így egyelőre csak a szavak beszélnek a fotók helyett.
Trillázs Sütide Budapest - Külső képTrillázs Sütide Budapest - Külső kép
2076
Kiváló 2018. december 14.egyedül járt itt
Tulajdonképpen a Ponyvaregénybe készültem a Bercsényi utcában, amikor a Pho 74-ben elfogyasztott Bun levesemet már valahogy megemésztettem. Azután majdnem belebotlottam a járdán a táblába, amin valami olyan volt, hogy a nap legfontosabb étkezése a kávézás. Ablakon benézés, becsodálkozás, azután már vitt is a lábam befelé meg a kezem indult a kilincsért.