Reggel is nyitva

Trio & Fornetti - Nyugati tér aluljáró BudapestTrio & Fornetti - Nyugati tér aluljáró Budapest a térképen

Átlagos 2023. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 25.
Budapest egyik legforgalmasabb pontján található ez a Fornetti és Trio Pizza kombi kioszk, a Nyugati téri aluljárón belül a 4-6-os villamos Blaha felé menő kijáratánál, közvetlenül a lépcső mellett a jobb oldalon. Pont mellettük egy konkurens pékség (Lipóti) hasonló egysége található, a lépcső bal oldalán. A legnagyobb előnye az elérhetősége, közelsége és a hosszú nyitva tartási idő, korai nyitás. Népszerű hely, mindig sokan vásárolnak, de többen szolgálnak ki, gyorsan lepörög. Én leginkább pizzás háromszögeket szoktam vásárolni, dekára kimérve, ez jött be. Egy tipikus 3 pontos hely, mirelitből gyorssütőben sütnek helyben, ismerjük a franchise koncepciót. Frissen jó enni, de pár óra állás után vagy pláne másnap már veszít sokat az élvezeti értékéből.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Trio & Fornetti - Nyugati tér aluljáró Budapest - Étel/italTrio & Fornetti - Nyugati tér aluljáró Budapest - Étel/italTrio & Fornetti - Nyugati tér aluljáró Budapest - Étel/ital
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel