A maga nemében rendben van

TRIO Pizza - Nagyvárad tér BudapestTRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 9.
A Trio pizzáról alapvetően jó véleményem van, ár/érték arányban azt hiszem, ez a teljesítmény verhetetlen.
A minap a Nagyvárad téri egységnél kértem egy kukoricás paradicsomos változatot, nem mintha vegetariánus lennék, de inkább legyenek növényi hozzávalók a pizzán, mint ipari sonka, szalámi vagy akármi.
A pizzát átlagosnak mondanám, a kukorica gyengébb minőség volt, de a tészta aljának a finom roppanása és úgy az egész élmény (az alap például nem ketchupból, hanem fűszeres paradicsomszószból készült) csak rászolgál a négy pontra.
Rokonszenves fiatalok szolgálnak fel, akik nem tekintik sorsukat tehernek, inkább fesztelen jókedv uralkodik rajtuk, amit jó látni a mai világban, amikor egyre kevesebbeknek fűlik a foguk a munkához.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
TRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Külső képTRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Étel/italTRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Egyéb

TRIO Pizza - Nagyvárad tér további értékelései

2017.10.17egyedül
Eddig viszonylag jó véleménnyel voltam a Trio Pizzákról, bár nem eget verő a minőség, a 200 Ft-os árhoz képest elfogadható volt. Ezért is választottam most is a Trio Pizzát. Most egy olyan szelet jutott, ami csupa széle volt, feltét alig volt rajta, ezért a 200 Ft is sok lett volna, de felment...
2016.06.05egyedül
A Nagyvárad téri aluljáró nem egy szép hely. Ugyanez elmondható a rossz trio pizzárol. Koszos környezet szörnyű hangulat pocsék mű ízű pizza nem ér 200 ft-t. A kiszolgálás elég sznob. Nem hinném hogy akarok valaha még trio pizzát venni.
2016.03.29egyedül
A Nagyvárad tér metromegálló amúgy sem egy romantikus vacsorázó hely, de amikor egyik este ott vettem egy trio pizzát főleg nem volt az. Nyilván itt akkor vásárol az ember, ha nagyon éhes és ha nagyon siet. Ez motivált engem is. Este volt 8 óra elmúlt, a szeletbárt már takarították. A pizza amit...
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék