TRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

TRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest vélemények

Gyenge 2017. október 17.egyedül járt itt
Eddig viszonylag jó véleménnyel voltam a Trio Pizzákról, bár nem eget verő a minőség, a 200 Ft-os árhoz képest elfogadható volt. Ezért is választottam most is a Trio Pizzát. Most egy olyan szelet jutott, ami csupa széle volt, feltét alig volt rajta, ezért a 200 Ft is sok lett volna, de felment az ára 250 Ft-ra.
2017. január 9.egyedül járt itt
A Trio pizzáról alapvetően jó véleményem van, ár/érték arányban azt hiszem, ez a teljesítmény verhetetlen. A minap a Nagyvárad téri egységnél kértem egy kukoricás paradicsomos változatot, nem mintha vegetariánus lennék, de inkább legyenek növényi hozzávalók a pizzán, mint ipari sonka, szalámi vagy akármi.
TRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Külső képTRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Étel/italTRIO Pizza - Nagyvárad tér Budapest - Egyéb
Szörnyű 2016. június 5.egyedül járt itt
A Nagyvárad téri aluljáró nem egy szép hely. Ugyanez elmondható a rossz trio pizzárol. Koszos környezet szörnyű hangulat pocsék mű ízű pizza nem ér 200 ft-t. A kiszolgálás elég sznob. Nem hinném hogy akarok valaha még trio pizzát venni.
Átlagos 2016. március 29.egyedül járt itt
A Nagyvárad tér metromegálló amúgy sem egy romantikus vacsorázó hely, de amikor egyik este ott vettem egy trio pizzát főleg nem volt az. Nyilván itt akkor vásárol az ember, ha nagyon éhes és ha nagyon siet. Ez motivált engem is. Este volt 8 óra elmúlt, a szeletbárt már takarították.