Óbuda után Újbuda sem nyerő

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

Átlagos 2015. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. október 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egyszerűen nem értem az embereket. Mi a jó abban, hogy valaki halálra zabálja magát, nincs kiszolgálás, és állott ételek állnak a pultokon?
Ahogy azt korábban is írtam már, manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény. Ráadásul nem is olcsó, 5900 forintot fizetek egy vacsoráért, azt nem nevezném kevésnek.
Semmi hangulata nincs az egésznek, percenként felüvölt egy asztal a boldog születésnappal.
Ez mióta vendéglátás? Szerintem ételgyár balekoknak.
Senkinek nem ajánlom, akinek a vendégüllátást (pontosabban vendégül látás, mert ebben a szóban több van) fogalma fontos.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval