Kellemes vacsi

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

2015. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2016. február 16.
Céges vacsora keretében volt szerencsém nem rég ott tölteni egy estét, ami összességében jól sikerült. A pincérek nagyon nagy odafigyeléssel és kedvességgel sürögtek forogtak (talán túlságosan is), és a kifogyott ételeket szinte azonnal pótolták. Az ételek finomak voltak, és itt mindenki megtalálja a fogára valót, a választék kifogástalan.
Modern, tiszta étterem, ajánlom másoknak is.
Persze nem negatívumként, inkább csak említésként - számolni kell az árakkal, és azzal, hogy ezt érdemes kihasználni is, ugyan is az én esetemben teljes ráfizetés volt, mert aki nem tud sokat enni, annak nem éri meg.
Ételek / Italok:Átlagos

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok