Borisz

Borisz adatlapja

15Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Regisztráció2015.07.09
Utoljára itt2020.01.26

Néhány kiemelt értékelés

2015. július 22.családjával járt itt
Családdal látogattunk el egy nyaralás alkalmával a Hamburger Bárba, mert nagyon sok jót hallottunk róla. Mi ugyan csak hamburgert ettünk, így a többi ételről nem tudok nyilatkozni, de az rendben volt, ízletesnek mondható. Igaz többet vártunk a helytől, mert messze emlegetik a nevét, de összességében nem csalódtunk.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Átlagos 2015. július 9.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon sok pozitív tapasztalat alapján választottuk ezt a helyet, de sajnos a pár napos ott létünk során, volt amiben csalódtunk. Összességében elégedetten távoztunk, nagyon jól éreztük magunkat, a személyzetet kedves és nagyos segítőkész emberek alkotják. A konyhájukkal pedig abszolút meg voltunk elégedve, az ételek finomak voltak.
5Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
3Kényelem
3Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2015. július 9.családjával (gyerekekkel) járt itt
Nagyon elégedetten távoztunk a hotelből, magas szintű ellátásban részesültünk, csak is ajánlani tudom. Kisgyerekkel érkeztünk, és minden igényt kielégítő szolgáltatásaik vannak. Az étteremben külön gyerekeknek készült ételekkel fogadnak, abszolút családbarát szálloda. Modern, tiszta, és a wellness részleg is magas színvonalú.
4Személyzet
5Tisztaság