Vasárnap, családdal

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

Átlagos 2016. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. december 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Lakásunkhoz való közelsége okán a Visegrádi utcai Trófea Étteremben jártunk eddig a legtöbbet, de a zuglói, Király utcai, óbudai és Margit körúti éttermekben is megfordultunk már családdal, illetve kollégákkal. Mivel a legjobb értékeléseket az újbudai Trófeáról hallottuk, ide látogattunk el vasárnapi családi ebédre, gyerekekkel együtt. Kisebb gyerekekkel praktikus ez a svédasztalos megoldás, nem kell várni az ételek elkészülésére, sokfélét lehet kóstolni, és játszósarok is van. Hatalmas tömeg várta a nyitást a kapuban a turnus kezdete előtt már 10 perccel. Aki nem vezetett, az forralt borral fűthette fel magát.
A grillsütő pulthoz kordonnal elkerített sorban kellett várakozni, de igaz, elég nagy választékból lehetett kérni. Külön sushi és óriáspalacsinta pultot alakítottak ki, itt a pultnál lehetett rendelni. Ha jól számoltam, 6 féle leves közül lehetett választani, de itt is nagy volt a sorállás. Sokféle ételt kipróbáltunk: sült libamájat, bélszínt, sült rákot és tenger gyümölcseit, kacsacombot, burgundi szarvasszeletet, szarvaspörköltet, hideg salátákat, többféle sushit, palóclevest, majd a végén sütiket és óriáspalacsintát (csokis, epres, Gundel) is kértünk. A grillhúsok elég íztelenek voltak, hiányoltam mindenből a fűszereket. A petrezselymes burgonya nem volt belül átfőve. A sütemények elég műízűek voltak. A szarvas finom volt, és a hidegtál fogásai közül is több ízleteset találtunk. Szintén megfelelőnek találtuk a friss gyümölcsök választékát (ettünk ananászt, narancsot, kivit, grapefruitot).
A női mosdó elhanyagolt, nincs takarítva, és többen jogosan felháborodtunk, hogy egy ekkora étteremben ennyi emberre csupán 2 db WC üzemelt a 6-ból. (2-re ki volt írva, hogy takarító szertár, másik 2 csak egyszerűen le volt zárva). További döbbenetet okozott, hogy csak készpénzzel lehet fizetni, bankkártyával nem (semmilyen fajtával). Szerintem ez 2016-ban egyáltalán nem reális, pláne egy ilyen helyen, ahol egy asztaltársaság 20-30ezer Ft-ot fizet egy alkalommal, legalább. A felnőtt ár 6600 Ft, a gyerekeknek 3300 Ft (másik Trófeában 12 év alatt ingyenes, itt csak 3 év alatt!). A fizetést 1 db alkalmazott intézi csak, nagyon sokat kellett rá várni, és a visszajáró pénzt is nehézkesen kaptuk meg. Az asztalunknál evés közben italt felszolgáló hölgy és fiatalemberek kedvesek voltak, a pultokban sütő fiatalemberek szintén, de látszott rajtuk, hogy már nagyon le vannak fárasztva.
Hogy ez lenne Budapest 8. legjobb étterme? Aligha...
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Külső képTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - BelsőTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étlap/itallapTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - MosdóTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/italTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest - Étel/ital

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással