Újra a Szerémi úton

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

2018. júniusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 4.
Rokoni meghívásra jártunk újra a Szerémi úti Trófeában. A kiírásból láttam, hogy az ár emelkedett (7000 Ft/fő vasárnap ebédidőben) a múltkorihoz képest. Ez így két főre - borravalóval, fizetős italfogyasztástól függően - cca. 16-18.000 Ft, ennyiért azért már egy különlegesebb ételválasztékot kínáló étteremben is meg lehet kajálni. Úgy tűnik, a "zabálj, amennyit bírsz" éttermek egyik vonzereje - az olcsóság - lassan a múlté, zabálni lehet hányásig, csak már nem annyira olcsón.
Ugyanakkor a választék szerintem itt a legnagyobb a Trófeák közül, dehát végül is saját magukat is úgy hirdetik, hogy "a legnagyobb". Az alap ételválaszték ugyanaz, mint korábban, de itt mindig van valami meglepetés, újdonság. Az obligát szülinapozás most is megvolt (többszörösen is), de már nem emlegetem, itt ez van.
Hangulat:Kiváló

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Royal Club Hotel Visegrád - Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel