Ez igen!

Trófea Grill Étterem - Újbuda BudapestTrófea Grill Étterem - Újbuda Budapest a térképen

Kiváló 2018. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 9.
Mivel most voltam először Trófeában, nagy várakozással telve indultam neki. A választék éppen nem volt annyira eget rengető, mégis fantasztikus ételeket kóstolhattunk meg. A grill látványpult nagyon jó!
Tiszta, kifogástalan a hely, a személyzet is roppant kézséges. Valójában el vagyok ájulva, pazar volt az élmény.
Az biztos, hogy a befizetett 6000 Ft-ot szinte képtelenség "leenni" és szerintem nem is nevezhető kedvezőnek ez az ár, de ilyen helyen nem gyakran engedheti meg magának az ember, hogy megforduljon, pont ezért különleges élmény volt!

Trófea Grill Étterem - Újbuda további értékelései

2023.01.19a párjával
Ma megint Trófea házhozrendelést találtunk ki, szóval, ezért korlátozódik a tapasztalat csupán a lehetséges opciókra. Megrendelés tegnap történt, negyedórás beállítással ma, kora délutánra. Fizetés előre átutalva. Bablevest találtam ki magamnak, azután rántott csirkemájat majonézes burgonyával....
2022.08.14barátokkal
Július közepén itt tartottam a névnapomat.Először jártunk ebben az étteremben de nagyon tetszett minden. Azóta már voltunk megint egy alkalommal ami nagyon jól sikerült. A kiszolgálás remek, és az ételek is nagyon finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2021.10.23a párjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ízletes, bőséges ételek és desszertek. A pincérek udvariasak , kedvesek. Születésnapkor meglepetés torta.
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös