norbert: Degeszre eheted magad - Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest értékelése

Degeszre eheted magad

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ide mindig eljövök, amikor Budapesten járok. És igyekszem úgy időziteni, hogy akkor járjak erre, amikor sushi is van :-), a legtöbben nem szeretik, igy nem kell tolongani miatta.
Lehetetlen mindent végigenni. Amikor először itt jártam, nem tudtam, hogy a végén van a kenyérben sült csülök, most már mindig hagyok helyet annak is, hihetetlenül finom. Már most megindult a nyálelválasztásom, hogy csak leirom.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni norbert felhasználót?    Igen

Trófea Grill Étterem - Újbuda Budapest
1117 Budapest
Hauszmann Alajos u. 6/b

2020. június 20.
Hihetetlen, hogy a presszó kávéhoz nincs tejszín, csak tejet tud hozni a pincérnő. Ez igaz? Egy Trófea-grillben, a cukrászda tőszomszédságában nincs tejszín???? + Számlázáskor túlszámoltak. Szerencsére annyival, amennyi borravalót szántam.

2019. szeptember 6.
Először is szeretem a Trófea éttermeket ezt nem árt tudni..azonban ez a hely választékban alul múlja mondjuk a Visegrád utcait, grill ételek közt pl hal csak egy féle van. A szusi válogatás ugyan jó de talán ez az egyetlen előnye a helynek. A személyzetet illetően a pincérrel nem volt baj,...

2019. január 6.
2018.december 31-én voltam szilveszterezni a Trófeában. Eddig ez volt a kedvenc éttermünk. Azonban óriási csalódás érte a társaságot szilveszterkor. Nagyon gyér volt a kínálat, a személyzet sem állt a helyzet magaslatán. Rossz szervezés, gyenge színvonal. És mindez 22.000.- Ft/fő. Ezek után...