Telkes Róbert: Nálam nem vitte el a Trófeát - Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nálam nem vitte el a Trófeát

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11.
Sok jót hallottam a helyről, ezért annsk ellenére, hogy az ilyen jellegű helyeket nem szeretem, elhatároztam, hogy kipróbálom.
Sajnos az eredmény sldojan továbbra sen lett a kedvencem. Drága ételek, a svéd asztalos megoldás miatt a minőség sem nekdm megfelelő. A húsok szárazak, hiányoznak a megfelelő mártások. Hangulat nulla, zsúfoltság es az állandó születésnapi zenélés nagyon idegesítő. Nem nevezném vendéglátó helynek az ilyen ételgyárakat.

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat: Gyenge

Szeretnéd követni Telkes Róbert felhasználót?    Igen

Trófea Grill Étterem - Zugló Budapest
1145 Budapest
Erzsébet királyné útja 5.

2019. április 5.
Évek óta a névnapomat a zuglói TRÓFEA étteremben ünnepeljük a barátaimmal. Ami a korábbiakban mindig jól sikerült. Visszatérő vendégek név- ill. születésnapjára az étterem kedvezményt biztosít. (3-at fizet, 4-et kap) Sajnos az utolsó alkalom eltért a megszokottól. A számla rendezésekor kértem...

2019. március 21.
Nyugdíjas búcsúztatón voltunk itt... Nagyon kedves volt a személyzet! Finom ételek és italok italok voltak!

2019. március 20.
2019.03.12-én tartottam az ètteremben a nyúgdijas bulimat amely azt hiszem nekem ès a kollegàimnak is sokàig emlèkezetes lesz.Nagyon jól sikerült jó volt a kaja ès a szemèlyzet is remekül àllt helyt. Ez egy nagyon remek vàlasztàs volt erre az...