Trombitás Cukrászda Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Trombitás Cukrászda Budapest vélemények

Gyenge 2023. február 10.egyedül járt itt
A mai napon vásároltam - többek között - barackos-túrós szeleteket,amelyekben a túró keserű volt. Nagyot csalódtam.
Nagyon drágák a sütemények,nem lenne szabad,hogy előforduljon.
Sajnos azt kell mondanom,hogy senkinek nem ajánlom ezt a cukrászdát.
2020. november 14.egyedül járt itt
Időről időre érdemes szerintem a már korábban értékelt helyekről adni frissebb információt, beszámolót. A Trombitás Cukrászda azon helyek közé tartozik, ahová 1-2 havi rendszerességgel be szoktunk nézni, sütemény beszerzése céljából. Most a koronavírus járvány 2.
Trombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - EgyébTrombitás Cukrászda Budapest - EgyébTrombitás Cukrászda Budapest - EgyébTrombitás Cukrászda Budapest - EgyébTrombitás Cukrászda Budapest - EgyébTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - Étel/italTrombitás Cukrászda Budapest - BelsőTrombitás Cukrászda Budapest - Külső képTrombitás Cukrászda Budapest - Külső képTrombitás Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. november 3.gyerekekkel járt itt
Közösségi oldalon hívták fel a figyelmemet erre a helyre, ahová saját elhatározásból nem tértem volna be, pedig rendszeresen járunk erre a gyerekekkel is. Az esküvői tortánk és pár kedvencünk a más cukrászdából [moderálva - a szerk. ] származik, így nagyon örülök, hogy közelebb jöttek hozzánk.
Kiváló 2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Idei nyitású cukrászda a 13. kerületben, Újlipótváros és Vizafogó határán, a Dózsa György úti M3 megálló közelében. Egy kis kioszk-szigetet alakítottak itt ki még a 70-es években, amikor a környező lakótelepek épültek, az ABC-n kívül egy rissz-rossz kínai étterem van mellettük, illetve mögöttük egy elég nagy parkoló (fizető övezet hétköznap 6 óráig).