3,6

3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Legjobb ár
2024.12.21-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya
59.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni Kikapcsolódás félpanziós ellátással
Balatoni Kikapcsolódás félpanziós ellátással
04.22-10.12.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
22.908 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös - Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
2024.12.24-ig
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Turbina Kulturális Központ Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3323 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94134 feltöltött kép
2022. január 29.barátokkal járt itt
A közelmúltban Józsefvárosban új szórakozóhely nyílt Turbina néven, amely egyfajta multi-kulti, összművészeti központként üzemel. Egy fesztivál első napi rendezvényére érkeztünk, a 4-6 villamosról a 32-esek terénél/Baross utcánál szálltunk le, innen kellett egy kicsit gyalogolni.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Turbina Kulturális Központ Budapest - Külső képTurbina Kulturális Központ Budapest - EgyébTurbina Kulturális Központ Budapest - EgyébTurbina Kulturális Központ Budapest - Egyéb
Még több kép (1 db) >>