Elviteles ebéd kedvező áron

Új-Házi Vendéglő BudapestÚj-Házi Vendéglő Budapest a térképen

Átlagos 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 2.
A Nyugati térnél évek óta működő svédasztalos, kifejezetten az olcsóságra, egyszerűségre törekvő étkezde. Tehát annak ellenére, hogy svédasztalként van hirdetve, ne egy valódi bőségszarura asszociáljon senki, a talán legismertebb hazai láncot (T.) meg sem közelíti a választék és a színvonal, bár megjegyzem, én tőlük sem voltam elájulva. Amit itt kínálnak: 2 féle leves, 7-8 főétel, köretek, savanyúság, saláta, némi desszert, üdítő, ásványvíz.
Az Új-Házinak a legfőbb előnye tehát az olcsóság. Ennyiért az aluljárós kifőzdékben sem lehet enni, sőt, lényegesen drágábban, sokkal pocsékabbat.
Valószínű válság- jelenség, de a kínálat még szolidabb lett a korábbiaknál, viszont megjelentek - nyilván vásárlói igény alapján - egy olyan ajánlattal is a svédasztal mellett, hogy egy tányér étel 1150 Ft. Ez viszont tényleg megint csak kedvező ár. A vendég eldöntheti, hogy helyben eszik vagy elvitelre. Elvitel esetén +100 Ft a doboz.
(műanyag, nem környezetbarát). Két féle ételt kértem elvitelre, egyrészt bakonyi sertést rizzsel, másrészt sertéspörköltet galuskával. Kiadós adagot kaptunk, nem spóroltak a körettel főleg, de hús is volt benne.
Az ételek megjelenése, elkészítési módja, fűszerezése átlagos, amolyan menzás szint.
A gyerekek megették, amikor éhesen megérkeztek az iskolából, de repetázni már nem akartak belőle, annyira azért nem ízlett nekik sem.
A beltér egy kissé egysíkú, élettelen, bár a bejáratnál próbálták feldobni némi dekorációval.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Új-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - EgyébÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - MosdóÚj-Házi Vendéglő Budapest - MosdóÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - Étel/italÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső képÚj-Házi Vendéglő Budapest - BelsőÚj-Házi Vendéglő Budapest - Külső kép

Új-Házi Vendéglő további értékelései

2019.04.14a párjával
Megfordultam már itt párszor, ma is betértünk (szombaton). Kedves, normális kiszolgálás, tiszta mellékhelyiség, megfelelő izű, hőmérsékletű ételek, ár-érték arány kiváló. Egy óra fogyasztás 1350 Ft a belváros közepén. Levesek, főételek, savanyúság, desszertek.Az üdítők, ásványvizek 300 Ft-ba...
2019.04.02barátokkal
Nagyon jó helyen található, fix áras, svédasztalos étterem. Az étterem jellegéhez képest nagyon tiszta. Korrekt áron tartalmas, jó ételeket ehet az ember. Megfelelően nagy a választék (levesek általában 3 féle, köretek 3-4 féle minimum, húsok szintén 3-4 féle, egytálételek, savanyúságok, saláták,...
2018.11.18egyedül
Nagyon korrekt ár.Tisztaság és udvariasság.Az ételek választéka kielégítő.Több fogásból lehet választani mindössze 1350 Ft-ért. Levesből 3 fajta volt.Finom és ízletes volt. Főételből is legalább 5 fajta volt. Ezenfelül még szintén több fajta saláta és desszert közül lehetett választani.
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak