A spanyolok vegyesboltja

Ultramarinos Martinez BudapestUltramarinos Martinez Budapest a térképen

Kiváló 2023. márciusban járt ittÉrtékelt: 2023. április 9.
Közelmúltban megnyitott autentikus spanyol tapas bár, borozó és delikátesz a XI. kerületben, a Batók Béla úton. Már az ajtóban megragadott a különleges, sajátos hangulat. A bal oldali pultban mindenféle illatos húsok, sajtok, sonka, szalámi, olívabogyó, kis szendvicsek, falatok, ceviche. A jobb oldalon a kassza és az italpult van, majd innen tovább lépve egy következő, hátsó terembe, egy kis borkuckóba érkezünk. A plafonig érő polcokon számtalan spanyol bor és pezsgő sorakozik.
A mindössze egy lapnyi étlapon felvágottas tálak (450-3200 Ft/tétel), sajttálak (540-720 Ft/tétel), három féle saláta: orosz tonhalsaláta, articsókás tonhalsaláta (1700 Ft), tenger gyümölcsei saláta (2700 Ft), tengeri finomságok: szarella, Szent Jakab fésűkagyló, feketekagyló, makréla; mellé kovászos kenyér, pirított kenyér, olívabogyó válogatás, koktélparadicsom, savanyított paprika válogatható. Egy kicsit kaotikus volt a kiszolgálás és az eligazodás, mivel a személyzet tagjai nemigen beszéltek magyarul, sőt egyikük még angolul sem, csak spanyolul. De mindenki segítőkész, támogató, lelkes volt. Idehaza kevéssé ismert spanyol söröket is kóstolhatunk, nemcsak borokat, illetve 6 féle Sangria (1800-2700 Ft), illetve 3 féle Cava közül is válogathatunk.
Olívabogyó válogatást kaptam, és két féle nyársat választottam (szardellás, articsókás, illetve uborkás, olívás), valamint sajtos-mézes mini szendvicset.
Érdemes ide nagyobb társasággal érkezni és sokfélét kóstolgatni.
Az árak elég magasak, szóval a társaság mellé érdemes vastag pénztárcát is hozni.
Hangulat:Kiváló
Ultramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - MosdóUltramarinos Martinez Budapest - MosdóUltramarinos Martinez Budapest - Külső képUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Egyéb

Ultramarinos Martinez további értékelései

2023.04.12egyedül
Olvastam itt, hogy van és milyen, aztán meg bambultam, hogy nem is rémlik, hogy láttam volna... hát ha egyszer annyira új, akkor lehet. Délután 5-kor nyit, korábban jártam arra, azt a fél órát meg elmászkáltam a környéken. Pontban 17 órakor ajtót nyitnék. Semmi. Zárva van. De sietett oda a koma,...
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok