Ultramarinos Martinez Budapest

Ultramarinos Martinez Budapest
Ultramarinos Martinez BudapestUltramarinos Martinez Budapest
Ultramarinos Martinez BudapestUltramarinos Martinez Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Gyógyító kikapcsolódás
Gyógyító kikapcsolódás
2024.08.30-ig
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Ultramarinos Martinez Budapest vélemények

2082
Kiváló 2023. április 12.egyedül járt itt
Olvastam itt, hogy van és milyen, aztán meg bambultam, hogy nem is rémlik, hogy láttam volna. . . hát ha egyszer annyira új, akkor lehet. Délután 5-kor nyit, korábban jártam arra, azt a fél órát meg elmászkáltam a környéken. Pontban 17 órakor ajtót nyitnék. Semmi. Zárva van. De sietett oda a koma, hogy nyitva lesz az, csak jöjjek bátran.
Ultramarinos Martinez Budapest - Külső képUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Belső
Kiváló 2023. április 9. járt itt
Közelmúltban megnyitott autentikus spanyol tapas bár, borozó és delikátesz a XI. kerületben, a Batók Béla úton. Már az ajtóban megragadott a különleges, sajátos hangulat. A bal oldali pultban mindenféle illatos húsok, sajtok, sonka, szalámi, olívabogyó, kis szendvicsek, falatok, ceviche.
Ultramarinos Martinez Budapest - MosdóUltramarinos Martinez Budapest - MosdóUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - EgyébUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - Étlap/itallapUltramarinos Martinez Budapest - BelsőUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Étel/italUltramarinos Martinez Budapest - Külső kép