Uránia Kávéház Budapest

Portobello Hotel Esztergom

Uránia Kávéház Budapest vélemények

2082
2024. február 2., kollégákkal járt itt
Ma aztán tényleg elég sok időt eltöltöttem itt, hogy írhassak is róla. Ide szerveztünk egy megbeszélésfélét, amúgy filmes téma és ahhoz méltó hely ez nagyon, szóval vagy 3 órát elkávézgattam, pontosítva inkább elperecezgettem és elsörözgettem, a perec az a jellegzetes színházi-mozis sós, sajtos, magos stb.
Uránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - Belső
2082
2019. április 29.egyedül járt itt
Ma jöttem rá, miközben egy szabad félórát eltöltöttem itt, a film kezdetére várva, hogy már máskor is ültem itt többször, de ezen a weblapon még nem is említettem. Mindig más egy kicsit, napszakonként vagy alkalmanként. Ha sokan vannak, megint másképp érzed, mint így, hétköznap, koradélután.
2017. augusztus 10.egyedül járt itt
A gyönyörűszép Uránia Mozi épületén belül, az emeleten található a kávézó, talán a legszebb,legdíszesebb nagyteremben. Hatalmas alapterületű, részben kihasználatlan, sok kávéházi asztallal. A kínálat méltatlan az épület adta miliőhöz. Inkább befásult, retró hangulatot áraszt, gyenge megvilágítással.
Uránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - EgyébUránia Kávéház Budapest - Külső képUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - Étel/italUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - Étel/italUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - Étel/italUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - BelsőUránia Kávéház Budapest - Külső kép