Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Úri Muri Kávéház & Mulató Budapest

4,2
2
értékelés
Még nincs helyezése
a 5180 budapesti étterem közül
$$$$
Hely jellege
kocsma, pub, bár
Úri Muri Kávéház & Mulató Budapest
Úri Muri Kávéház & Mulató BudapestÚri Muri Kávéház & Mulató Budapest
Úri Muri Kávéház & Mulató BudapestÚri Muri Kávéház & Mulató Budapest
14 fotó

2 vendég értékelése alapján

Kiváló
50%
50%
Átlagos
0%
Gyenge
0%
Szörnyű
0%
3Ételek / Italok
4,5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték
3,5Tisztaság
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes pihenés
Hotel Kapitány Sümeg
118.440 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
126.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
86.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Úri Muri Kávéház & Mulató Budapest vélemények

187
6417
1030
119394
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 277 városban járt márFelfedező - 4247 helyen első értékelőNépszerű író - 2494 hasznos szavazat13 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 119394 feltöltött kép
2019. október 18.egyedül járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Barátságos, férfias kiskocsma a Wesselényi utcában. Úrinak egyáltalán nem mondanám, nem olyan színvonalú hely. Félhomályos, romkocsmás hangulatú, a falakon szakadozó plakátok, a WC telematricázva, tisztaság tessék-lássék, de összességében mégis van benne valami szimpatikus.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
59
4590
8
36184
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 407 városban járt márFelfedező - 2979 helyen első értékelőNépszerű író - 1396 hasznos szavazat14 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 36184 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
A minap egy igen hosszú kocsmaturné után összegeztük tapasztalatainkat, s megegyeztünk abban, hogy a legrokonszenvesebb helyek egyike az Úri muri volt. Kezdjük ott, hogy Edit Piaf szólt a háttérben és nem valami mai antizene, az atmoszféra is kellemes, a kiszolgáló csaj épp sodort egy cigarettát, amit persze kint szívott el, s bírtuk, hogy fröccsöt ivott abból a borból, amit túltöltött nekünk, majd áttöltött magának.
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Úri Muri Kávéház & Mulató Budapest - Külső kép
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.