VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest

cukrászda, kávézó - kávéház
VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest
VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Wellness pihenés Zalakaroson
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2024. március 1.egyedül járt itt
A google térképen már kinéztem egy ideje a helyet, ezt az újnak mondható minden-mentes kis cukrászdát, aztán Ugor pozitív értékelését és ajánlását olvasva még nagyobb kedvet kaptam hozzá én is. Az első alkalommal azonban, amikor erre tartottam, egy igazi lepattant, züllött küllemű, büdös és illuminált állapotban lévő csöves őgyelgett a bejárat előtt, hát, inkább másfelé vettem az irányt, mindez fényes nappal.
VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - BelsőVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - BelsőVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Külső képVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Külső képVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Külső kép
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
2024. január 16.egyedül járt itt
Volt egy rossz élményem tegnap az Eker török étteremmel, ilyenkor az ember bambán vánszorog az utcán, hogy valahol valamivel leöblíteni azt a kellemetlen ízt, és így bevilágosodott a homlokcsontom alá, hogy ja, hát persze, van itt a posta mellett a Fehérvárin egy kis söröző, éppen alkalmas lehet.
VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étlap/itallapVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - EgyébVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Étel/italVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra Budapest - Külső kép