Valdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest

4,1
cukrászda, fagyizó
Valdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest
Valdocco Fagylaltozó & Cukrászda BudapestValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest

Hotel Forrás Zalakaros - Félpanziós ajánlat
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca

Valdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest vélemények

2015. július 25.a párjával járt itt
Szombat dél körül próbáltuk ki cukrászdát, miután olvastunk az interneten róla. Kb. 10 féle fagylalt, átlagos választék, amit kávék és limonádék bővítenek, meg némi sütemény. A hely kicsi, de a célnak megfelel, itt senki nem akar üldögélni. A fagylalt finom, de az ára az igazi vonzerő, 150 Ft egy gombóc, ami talán a város legolcsóbb fagyija.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. július 8.egyedül járt itt
A Rüsics istván cukrászmester által alapított Valdocco fagyizó az Astoria közelében, a Múzeum krt. elején található, ha jól tudom, kb. 2 évvel ezelőtt nyitottak. Ezzel a lokációval a konkurens Fragola Károly krt-i fagyizóhoz is elég közel vannak, bár az utca ellenkező, páratlan oldalán, de úgy tűnik, ez nem jelent problémát a számukra.
Valdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - Külső képValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - Külső képValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - EgyébValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - BelsőValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - Étel/italValdocco Fagylaltozó & Cukrászda Budapest - Külső kép