ZigZag: Kézműves burgerező kisvállalkozásban - Vaslap Budapest

Vaslap Budapest értékelése

Kézműves burgerező kisvállalkozásban

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A megnyitást követően nem sokkal jártam itt, de akkor egyéb elfoglaltságok miatt csak a fotók feltöltéséig jutottam, az értékelés megírása elmaradt, de most pótolom.
A Dohány utca belvárostól távolabbi részén található, túl a Nagykörúton, a New York kávéház után kell még egy keveset sétálni.
Kicsi, büfészerű, de tiszta, rendezett hely, bárszékes asztalokkal.
Az induló ételkínálatban 6 féle burger (marha, lazac, "Vaslap", Schnitzel, csirke és rántott feta), valamint BLT szendvics szerepelt (1200-1950 Ft), köretként sült krumpli, édesburgonya, zöldsaláta, káposztasaláta hozzá (400-700 Ft). Különleges, fonott tetejű, a császárzsemle és a kalács mutációjaként megfogható zsemlében egy elég vékony és viszonylag kis adag, ropogós bundájú hús, ez volt az én választásom, a Schintzel burger, amiben még volt jégsaláta, csemege uborka, házi remuládmártás. Az elmondás szerint a sertésbordát vajban sütik, ettől lesz ilyen finom. Egyébként valóban ízletes volt. A szintén házi coleslaw saláta apróra vágott, elég nagy adag, megérte a 450 Ft-os árat.
Részben környezettudatos hely, az evőeszköz villa fából készült és kartonpapír a tálca, de a salátát nem lebomló műanyagban kaptam.
Mivel a burgerek, szendvicsek frissen készülnek, 8-10 perc várakozással lehet tervezni.
Fiatalos, vagány hely.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1074 Budapest
Dohány u. 59.

2019. november 14.
A Vaslap tulajdonosa a Dohány utcának a kevésbé forgalmas részén, a körúton túl ütött tanyát. Burgerekben utaznak, a cégtábla halat is ígér, de erre, mint megtudtuk, nem volt igény. Mi egy alapjáratú burgert kértünk, 1550 forint volt. Meg voltunk vele elégedve, azt külön értékeltük, hogy nem...