Veranda Delikát

Veranda Cukiműhely BudapestVeranda Cukiműhely Budapest a térképen

Kiváló 2022. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. november 29.
A bolt/reggeliző megnevezése Veranda Delikát, a Cukrászműhely szerintem ennek a része.

Mi általában különböző szendvicseket (tépett húsos, fetakrémes, rántotthúsos) szoktunk venni reggelire, valamint kenyérfélét, vékony, ropogós sajtosrudat (ami cca. 60 cm hosszú), pogácsát, finompékárukat.
De lehet kapni náluk nagyon jó borokat, pálinkákat, söröket (ezeket csak palackozva), csokoládékat, kolbászokat, szalámikat, különböző kencéket. Na meg persze a Cukrászműhelyükben készített tortákat, süteményeket.

Leülni inkább meleg időben lehet a külső részen, de aki szerencsés (és nem csúcsidőben megy) most is le tud ülni bent.

Olcsó sosem volt és most sem az, de a minőségnek meg kell fizetni az árát szerintem nem csak itt, mindenütt.
Tisztaság:Átlagos

Veranda Cukiműhely további értékelései

2023.02.21gyerekekkel
A 2022. évi Édes Napok fesztiválon ismerkedtünk meg a Verandával, ugyanis az ő cukrászműhelyükben készült az éves Budapest desszert Budapest aranyalmája néven, amely egy izgalmas kocka alakú almás-mogyorós-giandujás sütemény. A fesztiválon 1190 Ft-ért vásároltuk meg a sütit, amely igazán elnyerte...
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok