Veranda Cukiműhely Budapest

Veranda Cukiműhely Budapest
Veranda Cukiműhely BudapestVeranda Cukiműhely Budapest
Veranda Cukiműhely BudapestVeranda Cukiműhely Budapest

Veranda Cukiműhely Budapest bemutatkozása

Francia vonalú süteményeket kínáló cukrászda Sashalmon. Süteményeik ízfokozó, állománynövelő és aromamentesek.

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Veranda Cukiműhely Budapest vélemények

Kiváló 2023. február 21.gyerekekkel járt itt
A 2022. évi Édes Napok fesztiválon ismerkedtünk meg a Verandával, ugyanis az ő cukrászműhelyükben készült az éves Budapest desszert Budapest aranyalmája néven, amely egy izgalmas kocka alakú almás-mogyorós-giandujás sütemény. A fesztiválon 1190 Ft-ért vásároltuk meg a sütit, amely igazán elnyerte a tetszésünket, nagyon finom volt.
Veranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - EgyébVeranda Cukiműhely Budapest - Egyéb
Kiváló 2022. november 29.a párjával járt itt
A bolt/reggeliző megnevezése Veranda Delikát, a Cukrászműhely szerintem ennek a része. Mi általában különböző szendvicseket (tépett húsos, fetakrémes, rántotthúsos) szoktunk venni reggelire, valamint kenyérfélét, vékony, ropogós sajtosrudat (ami cca. 60 cm hosszú), pogácsát, finompékárukat.