Vidám Kínai Büfé Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Vidám Kínai Büfé Budapest vélemények

2018. június 28.egyedül járt itt
Számomra a hasonló kínai gyors éttermekhez képest jobb színvonalat nyújtott. Az ételek finomak voltak, gyors volt a kiszolgàlàs. Ebédidö körül jàrtam ott,mindig jött be új vendég. Az étel adaga megfelelö,szerencsesütit vettem hozzá. Van kikészített fém evöeszköz,de lehet müanyagot is elvenni. A kiszolgáló is kedves volt. Azt nyújtotta a hely,amire számítottam.
Átlagos 2017. január 10., kollégákkal járt itt
A kínai éttermek névválasztását gyakorta értetlenkedve fogadom, látszik, hogy egészen más az ő kultúrájuk, mint a magyar. A Barátságos, Vidám és efféle nevű étterem elnevezések számomra meglehetősen furcsák, nincsenek összhangban az étterem "imidzsével". A Vidám kínai példának okáért egyáltalán nem volt vidám.
Vidám Kínai Büfé Budapest - Külső képVidám Kínai Büfé Budapest - BelsőVidám Kínai Büfé Budapest - BelsőVidám Kínai Büfé Budapest - Étel/italVidám Kínai Büfé Budapest - BelsőVidám Kínai Büfé Budapest - BelsőVidám Kínai Büfé Budapest - Étel/italVidám Kínai Büfé Budapest - Étel/italVidám Kínai Büfé Budapest - Külső képVidám Kínai Büfé Budapest - Külső kép