Vigadó Étterem & Söröző Budapest

Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Vigadó Étterem & Söröző Budapest vélemények

Gyenge 2015. január 3.barátokkal járt itt
Véletlenül tévedtem be egy barátnőmmel, de végülis a hely " nem fogott meg". Az ételek nem rosszak és a mennyiség is megfelelő. A kiszolgálás normális és az árak is elfogadhatóak voltak. Összességében - ha nincs jobb ötlet és a hely útba esik - be lehet ülni egy gyors ebédre de nem hiszem hogy valaha is önálló programként számításba veszem majd ezt a vendéglőt.
Szörnyű 2014. április 25.barátokkal járt itt
Tegnap jártam itt egy barátommal, régen rendszeresen látogattam a helyet, és kedvesek voltak, aztán lecserélték a személyzetet, még akkor sem volt gond bár azt sajnáltam, hogy a kedvenc ételem eltűnt az étlapról. (és az midig is zavart, hogy 10-kor már bezár a hely.
2014. március 24.barátokkal járt itt
Sokáig jártunk oda baráti társasággal, aztán körülbelül egy évvel ezelőtti látogatáskor ugyanazt tapasztaltuk, amit az előző hozzászóló is írt, és a bunkó kiszolgálás hosszú időre elvette a kedvünket az étteremtől. Múlt pénteken azonban gondoltuk, ismét kipróbáljuk, és nem bántuk meg.
Gyenge 2013. március 20.barátokkal járt itt
Egy keddi estén tértünk be a Vigadóba egy barátnőmmel, csendes beszélgetős estére készülve. Az ételek minőségével nem is volt semmi probléma, nem úgy a kiszolgálással. . . Velünk ugyan viszonylag udvariasak voltak - bár amikor ketten ülnek az asztalnál, és az egyik előtt ott a tányér félig tele étellel, megkérdezni hogy kié lesz a másik tányér étel, egy kicsit mulatságos -, ellenben folyamatosan tették a félhangos megjegyzéseket.
Kiváló 2013. március 17.a párjával járt itt
Hagyományos budai kisvendéglő. Az étlap a szokásos magyaros, semmi extra, de éppen ezért jó - és amit vállal, azt évek óta kiválóan teljesíti. Kiemelném a cipóban tálalt hagymalevest, szerintem Budapest legjobbja ebben a műfajban. De megvannak a szokásos dolgok - cordon bleu, kijevi csirke, stb.