Vin.Vin Express - Váci út Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Vin.Vin Express - Váci út Budapest vélemények

2023. március 7.gyerekekkel járt itt
A Vin. Vin nevéből is kitalálhatóan vietnámi étterem, Budapest szerte immár 5 egységük is működik, ha jól számoltam össze, többen volt is már szerencsém járni, enni az elmúlt évek során. Angyalföldön a forgalmas Váci úton, a Business Center 91 névre hallgató irodaház alján kapott helyet a legutóbb felkeresett éttermük.
Vin.Vin Express - Váci út Budapest - Külső képVin.Vin Express - Váci út Budapest - BelsőVin.Vin Express - Váci út Budapest - BelsőVin.Vin Express - Váci út Budapest - Étel/italVin.Vin Express - Váci út Budapest - BelsőVin.Vin Express - Váci út Budapest - Étlap/itallapVin.Vin Express - Váci út Budapest - BelsőVin.Vin Express - Váci út Budapest - BelsőVin.Vin Express - Váci út Budapest - Étel/italVin.Vin Express - Váci út Budapest - Étlap/itallap