Vinugo Budapest

4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.24-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
30.500 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Vinugo Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3318 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 94002 feltöltött kép
2023. március 26.barátokkal járt itt
A Belváros szívében, a Váci utca elején található, igen széles választékkal rendelkező delikátesz és bár. Először nem volt egyértelmű a funkció, nevezetesen, hogy itt csak vásárolni lehet-e, de kiderült, hogy van lehetőség helyben fogyasztásra is, bár szemmel láthatóan nem ez a fő profil.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Vinugo Budapest - Külső képVinugo Budapest - Külső képVinugo Budapest - Étel/italVinugo Budapest - Étel/italVinugo Budapest - Étel/italVinugo Budapest - Étel/italVinugo Budapest - BelsőVinugo Budapest - BelsőVinugo Budapest - Étel/italVinugo Budapest - BelsőVinugo Budapest - Külső képVinugo Budapest - Külső kép
Még több kép (9 db) >>