grocceni: Nagy arca volt a pultos srácnak - Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest

Nagy arca volt a pultos srácnak

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
Gyakran van dolgom a tizenkettedik kerületben. Régóta meg szerettem volna nézni a Hegyvidék bevásárlóközpontot, így a szokásos MOM parki kajáldák helyett ide jöttem. Az igazat megvallva nekem nem jött be, de hát ez az én dolgom. Meglátogatom a híres Vörös homárt. Nagyon finom, friss volt minden, amit ettem, le a kalappal. Egy dologgal viszont azóta sem tudtam megbékülni: miért kell ilyen helyen valakinek ennyire nagyképűnek lenni?

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

1125 Budapest
Apor Vilmos tér 9-11.

2019. július 26.
Szerencsére közel van a hely és ezért gyakran tudunk menni, rendszerint fish and chips a választás, de azért a rákokat sem kíméljük. Nem csalódtunk, friss a hal és külön élmény látni az ablakon keresztül, ahogy elkészítik. Délben kerülendő, mert nagyon népszerű hely - de aki nem akar 12 -kor...