Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest
1125 Budapest, Apor Vilmos tér 9-11.

Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerencsére közel van a hely és ezért gyakran tudunk menni, rendszerint fish and chips a választás, de azért a rákokat sem kíméljük. Nem csalódtunk, friss a hal és külön élmény látni az ablakon keresztül, ahogy elkészítik. Délben kerülendő, mert nagyon népszerű hely - de aki nem akar 12 -kor enni, annak nem kell sokat várni.
Veszprém
Zirc

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
Gyakran van dolgom a tizenkettedik kerületben. Régóta meg szerettem volna nézni a Hegyvidék bevásárlóközpontot, így a szokásos MOM parki kajáldák helyett ide jöttem. Az igazat megvallva nekem nem jött be, de hát ez az én dolgom. Meglátogatom a híres Vörös homárt. Nagyon finom, friss volt minden, amit ettem, le a kalappal.

Éhenkórász TOP fotófeltöltő
2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 28.
A Hegyvidék bevásárlóközpont legalsó szintjén van a Vörös homár halbolt, mellette kis bisztró, ahol meg is lehet kóstolni a választékot. Rendelni a pultnál lehet, majd a látványkonyhába kukkantva akár végig is nézni, hogy készülnek el a rendelt ételek. Az étlapon grill halak, rákok, tintahal, polip. Van napi és havi ajánlat is.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 3.
Most voltunk itt de visszamegyünk még végigenni az étlapot! Csúcs friss halak, herkentyűk és nem drága, mert bisztró jellegű a bolttal egyben. ott helyben sütötte a szakács az életünket, amit láttunk is az üvegablakon, és még tv-n is "megy". a boltos tulaj nagyon segítőkész, jó fej. az étel szuper finom friss (igazi jó angol fish and chips uborkás szósszal).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.866 - 12.561,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.12.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval