W35 Prémium Budapest

2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

W35 Prémium Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Tetszetős design-nal várja a vendégeket a hely, finom illatok járják körbe a környéket. Minőségi alapanyagokból kapjuk a nagyon finom, friss hamburgert, igényes körítéssel. Kézműves sört is lehet kapni csapolva, vagy üveges kiszerelésben. Nem ettem még ilyen finom hamburgert, mint amit itt. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki! Az alap hamburger a legjobb szerintem.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 15.a párjával járt itt
Eredetileg nem is erre a helyre akartunk menni a Barátommal, de olyan jó illatok voltak a hely előtt, hogy muszáj volt bemennünk. A kiszolgálás elég lassú volt és a pultos hölgy elég butuska, de ezen kívül mindennel megvoltunk elégedve. Az adag óriási bőven elég volt aznap ebédre/vacsorára.
W35 Prémium Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
2015. május 31.barátokkal járt itt
A hely szuper annak, aki nem olcsó, de jó hamburgert akar enni, de csak annak, semmi más lehetőség nincs annak, aki mondjuk a haverok kedvéért beül, de csak valami light-os salátát, húst, bármit enne. Ezt nagyon sajnálom, a többiek szerint viszont a hamburger, a desszert isteni. Ha már úgyis ott a sok saláta, amit beletesznek a hamburgerbe, lehetnének kicsit rugalmasabbak :)
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2014. január 8.barátokkal járt itt
Ha vendéglős vagy büféüzemeltető lennék, akkor olyan felszolgálókat szeretnék, mint az a csinos, kedves kislány volt, aki a hamburgerünket kézbesítette a W35ben. Jóbarátom, akivel együtt ettük (volna) a burgert, rákérdezett a szendvics mibenlétére. A kislány felmérte, hogy vajon csak élcelődik vagy tényleges az érdeklődés, majd megkérdezte, meséljek a hamburgerről?
W35 Prémium Budapest - Étel/italW35 Prémium Budapest - BelsőW35 Prémium Budapest - Külső kép