W35 ROM Budapest

2024.12.29-ig
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz

W35 ROM Budapest vélemények

Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
Szájhagyomány útján érkezett el hozzám a W35 legendája. Nem csupán ittas barátok zengtek tirádákat az említett helyről (részegen persze minden finom), hanem nagyon is józan ismerősök győzködtek, hogy érdemes ide ellátogatni. Így hát egy későtavaszi este megcéloztuk a W35 Rom-ot.
W35 ROM Budapest - Étel/italW35 ROM Budapest - BelsőW35 ROM Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2015. július 17.barátokkal járt itt
A Wesselényi utcai W35 volt az egyik legjobb hamburgerélményem úgy két éve, nem sokkal hely nyitása után. Egyik áprilisi turnénk alkalmával a Klauzál téren látjuk, hogy e néven működik egy másik hely is, mely jóval nagyobb, le lehet ülni, ahogy köll, nem kell magasított székeken kínlódni.
W35 ROM Budapest - Külső képW35 ROM Budapest - BelsőW35 ROM Budapest - Étel/italW35 ROM Budapest - Étel/italW35 ROM Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. május 6.a párjával járt itt
Szülinapi etetés ürügyén érkeztünk kedvesemmel a méltán híres W35 kistestvéréhez. Én egy BBQ hamburgert és egy korsó sört, a kedves egy sima bucit és szintén egy söritalt tett magáévá. Ami nagyon szimpatikus volt, az a rusztikus dizájn: a raklapokból kirakott falak között még jobban esik az étek.