Wasabi Extra Budapest

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Wasabi Extra Budapest vélemények

Kiváló 2020. november 15.gyerekekkel járt itt
Nagyobbik lányom azt kérte tőlünk névnapi ajándékként, hogy menjünk el a Wasabiba ebédelni. A több egységből álló "futószalagos" távol-keleti étteremláncnak ebben a belvárosi egységében még nem jártunk, ráadásul éppen kínáltak egy online foglalási akciót, amely révén a felnőttek étkezéséből 1500 Ft kedvezményt adtak.
Wasabi Extra Budapest - Külső képWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - BelsőWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Étel/italWasabi Extra Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. június 10.családjával járt itt
A Wasabi running konstrukciót régóta ismerem látásból. Jópofa dolognak tartottam, de az árait látva úgy gondoltam, nem nekem való. Nem vagyok túlságosan nagyétkű, és nem fogok pukkadásig enni csak azért, mert "ki van fizetve". Jobban járok, ha egy-egy kedvemre való fogást rendelek valahol.