Itt a wok ételek ízlettek inkább

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park Budapest a térképen

2013. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. január 26.
Hááát, nem az én ízvilágom. Bár nagyon felkapott hely, viszonylag kedves volt a pincérlány, mégsem hagyott bennem igazán kellemes emléket. Csirkés-rákos tésztát ettem, az nagyon ízlett, de a sushi nem. Ez még nem is lenne probléma ( a családom egyébként szereti), mert a wok ételeket is lehet választani. Viszont kértünk desszertet is, na azt nem kellet volna! Két félét kértünk, de egyik sem ízlett. Vagy az állaggal volt probléma (száraz csokitorta szerűség), vagy az ízesítéssel. Majdnem az egészet otthagytuk.
Összességében stílusos és egyedi a hely, remélem a desszerteken egyszer azért majd javítanak!
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - MOM Park további értékelései

2022.02.06a párjával
Nagyon kedves és gyors volt a kiszolgálás. (Klaudia) Remek ital és előétel ajánlatai voltak. Folyamatosan érdeklődött, hogy megvan-e mindenünk. A recepciós (Mónika) is szuper kedves volt. A foglalásnál elfelejtettem jelezni, hogy hova szeretnénk ülni. De ő egy perc alatt megoldotta a kedvünkért....
2021.09.12barátokkal
Sosem voltam még ilyen egzotikus étteremben, minden nagyon finom volt, sokmindent kipróbáltunk. A felszolgáló kicsit szeleburdi volt, de kedves. Mindenképpen visszatérünk
2021.09.09üzleti partnerrel
Nagyon finom volt minden, odafigyelt ránk a felszolgáló, Claudia, kedves és udvarias volt. Az ételek finomak, a választék nagy.
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness