Hajni_Bp: Azért jobb mint egy Meki - Wikinger Étterem Budapest

Wikinger Étterem Budapest értékelése

Azért jobb mint egy Meki

Mobilról küldte. | 2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Az étterem hangulata egy gyors étterem hangulatával egyenlő. Ezt látni kintről és ezt kapod bent! Ha nem erre számítasz, csalódni fogsz! Eddig én csak hamburgert ettem itt, de vannak tészták, levesek is. Itt meghitt, hosszú beszélgetésekre nincs lehetőség, de nem is akarják, hogy sokáig ott legyél! Kiszolgálás nincs, a pultnál tudsz rendelni, majd kiabálnak ha elkészült! Ezen lehetne javitani, mert szerintem idegesítő a folyamatos kiabálás! Eddig 5-ből 1x ettem rossz hamburgert! Szóval ha hamburgerre vágysz, inkább ez mint egy Meki!

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Gyenge
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni Hajni_Bp felhasználót?    Igen

1114 Budapest
Móricz Zsigmond körtér 4.

2019. május 16.
Ekkorát már régen csalódtam. Egy rendkívül unott hölgy vette fel a rendelést. Amíg néztük a menü kiírásokat a táblákon, hogy válasszunk, a hölgy a munkatársának odaszólt, hogy "meddig bámulnak ezek még?" Bizonyára nem nekünk szólt ez a kedves beszólás, az igaz, hogy kb. 1-1,5 percig tartott, amíg...