Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest

Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest
Yiddishe Mamma Mia Étterem BudapestYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest
Yiddishe Mamma Mia Étterem BudapestYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest

Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest bemutatkozása

Hagyományos újítás - ez a filozófiája a Yiddishe Mamma Mia étteremnek, ami a budapesti zsidónegyed szívében kínál minden eddiginél szélesebb körű élményeket a jiddis és olasz ízek imádóinak.
Izrael megannyi kultúra és nemzetiség olvasztótégelye. Ahhoz, hogy ezt megtapasztaljuk, a legjobb, ha megkóstoljuk különleges ízeit.

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2016. október 2.családjával járt itt
2016. 10,02-án jártunk ott. Kimondottan zsidó éttermet kerestünk, nem azt találtuk. A hosszú várakozás ellenére kicsit ízetlen volt a liba comb és langyos, de ehető. A sólet megfelelő volt. A pincérek készségesek voltak ,fizetésnél a számlában a felszolgálási díj benne volt, de aránytalanul sok a nyújtott szolgáltatáshoz képest.
Szörnyű 2016. június 1.a párjával járt itt
A Gozsdu udvar közelében elkapott minket egy kiadós "zuhé" és - miután - éhesek is voltunk és biztosra akartunk menni menedéket kerestünk a fent nevezett étterembe. Az eső itt valóban nem áztatott bennünket. A felszolgáló tíz percig felénk sem nézett, már éppen felállni készültünk a pecsétes abrosszal borított asztaltól, amikor megjelent a pincér és leadtuk rendelésünket.
2014. szeptember 11.egyedül járt itt
Elég jó értékeléseket és véleményeket hallottam a helyről, s mivel elég gyakran járok ezen a környéken, most ez az étterem jött sorra, bár őszintén szólva, a neve abszolút nem tetszik, de tudom, ez teljesen szubjektív. Túl hosszú, nekem kicsit talán még idétlen is, szóval furcsa, de vonatkoztassunk el a névtől.
Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - Külső képYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - Külső képYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - MosdóYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - MosdóYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - MosdóYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - Étel/italYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - Étel/italYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - BelsőYiddishe Mamma Mia Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. augusztus 27.barátokkal járt itt
Egy barátnőm ajánlotta ezt a helyet, és vele is látogattuk meg először. Fantasztikus élmény volt. Napi menüt ettünk, és a főételt emelném ki: ropogósra sült libacomb, aszaltszilvás párolt káposztával, hagymás törtburgonyával- a hagyományos konyhához vagyok szokva, félve próbálok ki újdonságokat, és tartottam az aszalt szilvás párolt káposztától.
2013. április 22.a párjával járt itt
Bevallom, a TV-reklám alapján kerestük fel az éttermet. Nem csalódtunk. Először is van háznál készített, alkoholmentes üdítő, többféle is. Kérésre elkészítik cukor nélkül is, akárcsak a török kávét. Utóbbira pedig elég nehéz rávenni a baristákat. Az ételek jó ízűek, igaz az étlap állítása: nemcsak fűszerekkel, szívvel is ízesítenek.
Yiddishe Mamma Mia Étterem Budapest a térképen
1075 Budapest Király utca 13. Gozsdu
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • napi menü • parkolási lehetőség
H-V
olasz
egzotikus fogások
Zene
Élőzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Gépzene: jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek
2400 Ft (kb. ár)
Soproni