Bakos L.
Országjáró - 11 városban járt már

Bakos L. adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.09.23
Utoljára itt2019.08.31

Szörnyű 2016. június 1.a párjával járt itt
A Gozsdu udvar közelében elkapott minket egy kiadós "zuhé" és - miután - éhesek is voltunk és biztosra akartunk menni menedéket kerestünk a fent nevezett étterembe. Az eső itt valóban nem áztatott bennünket. A felszolgáló tíz percig felénk sem nézett, már éppen felállni készültünk a pecsétes abrosszal borított asztaltól, amikor megjelent a pincér és leadtuk rendelésünket.
Kiváló 2014. január 30.a párjával járt itt
Karácsony meghitt családi ünnepe, a "Nagy Sütés-Főzés"után arra gondoltam, hogy feleségem (és én is) megérdemlünk egy kis nyugalmat kettesben mintegy az ünnep lezárásaként. A svédasztalos ebédet meglepetésnek szántam, várbeli sétát javasolva nejemnek.
Kiváló 2015. május 19.a párjával járt itt
A Kiskakukk emblematikus étterme Budapestnek a Pozsonyi úton. A viszonylag alacsony hőmérsékletre tekintettel a terasz üres, odabent azonban nagy a nyüzsgés. Sehol egy hely, de bíztatást kapunk, vélhetően a tulajdonostól, aki éppúgy kiveszi a részét a felszolgálók munkájából, mint a villámgyorsan cikázó pincérek.