ZigZag: Jó hely, jó embereknek - Zacc Café & Bar Budapest

Zacc Café & Bar Budapest értékelése

2725 étteremértékelés 2038 hasznos szavazat

Jó hely, jó embereknek

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 12.
A 11. kerületben a Kosztolányi Dezső tér és Újbuda-Központ között található kávézó. A portálon a nevét látva beugrott, hogy olvastam már egy értékelést itt róla. Érdekesség, hogy a Duna másik, pesti oldalán a 13. kerületben szintén létezik egy Zacc névre hallgató kávézó, de dizájn, berendezés, stílus alapján puszta névazonosság, nem egy láncról van szó.
Kedves fiatal pultos lány, középkorú törzsvendéggel beszélgettek a pultnál, mindketten köszöntek, rajtuk kívül más vendég nem tartózkodott a kávézóban.
Egyszerű, 80-as éveket idéző berendezés, kommersz italkínálat, barátságos árfekvés. Dreher és Ászok söröket csapolnak, korsó 480, illetve 350 Ft. Ételkínálat minimális, nachos és a kiírás szerint szendvics, bár azt a pultnál nem láttam. A sarokban nyerőautomata villódzik, csak úgy magát szórakoztatja.
Olasz pörkölésű Portioli kávét főznek, hát elég középszerű, finoman szólva nem vágódtam a minőségétől, ízétől hasra, de erőteljes volt, kissé karcos, kesernyés. A tejet beletöltötte a pultos lány a csészébe, nem külön szolgálta fel. Víz nem járt a kávé mellé, csak 1 db zacskós fehér cukor. 320 Ft-ot voltaképpen nem sokalltam érte.
Jó hangulatú, kellemes hely, jó lehet ide csak úgy beülni egy baráti beszélgetésre, de semmi több. Talán nem is kell több.

Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1114 Budapest
Bocskai út 12.

2018. szeptember 18.
Az út másik oldalán lévő kínai étteremben ettem a késői vacsorát színház után, nem volt egy szívderítő élmény, inni sem ittam hozzá semmit, de majd otthon. Már nem lakom messze... átsétáltam a már nem túl forgalmas Bocskai úton és megtorpantam egy pillanatra a Zacc nyitott, hívogató ajtajában. -...