Zelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Zelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest vélemények

2015. november 4.egyedül járt itt
A közelmúltban nyílt Zelefánt bisztró és sushi bár kizárólag egészséges, 100%-ban organikus bio alapanyagokból készült ételeket és italokat árusít. Ezeknek az ára az átlagnál magasabb, de úgy tapasztaltam, hogy pl. az igencsak felkapott, közeli Fruccolánál lényegesen olcsóbbak és szerintem itt változatosabbak is az ételek.
Zelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Étel/italZelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Étel/italZelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Étel/italZelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Étel/italZelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Étel/italZelefánt Bistro & Sushi Bar Budapest - Belső