Nagy unatkozás után gyenge ár-érték aráűny

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen

Gyenge 2014. decemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2014. december 27.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Családi vacsorának indult, mivel régebben már jártam itt és jók voltak a tapasztalataim.
Megérkezés után láttam milyen szép hangulatos a hely, átkísértek minket a szomszéd terembe vacsorázni.
A terem teljesen lapos, semmilyen hangulatu, azt is mondhatnám rideg, kevés asztal, nagy terek, kevés vendég, unatkozó pincérek.
Az étlapot megkaptuk, italt hoztak, majd az ételek kiválasztása után mintegy 20 perc volt, mire többszöri szólás után végre hajlandóak voltak felvenni a rendelésünk. Már azon voltam, hogy kifizetjük az italokat és tovább megyünk.
A levesek gyorsan megjöttek, kár, hogy éppen megütötték a fogyasztható szintű melegítést, azaz langyosak voltak. Igazából nem volt hideg, de lehetett volna tovább melegíteni azokat. Az ízük, és állaguk egyébként rendben volt.
A második fogásokkal ugyanez volt a baj. A husok átsütése elkészítésének módja jó lett volna, de a köret néhol hideg ( a nem egyenletes mikrózás pontos jele ), a bárány pedig egyáltalán nem volt jó ízű.
Menü :
Házi marhausleves: finom de hideg
Szürkemarha gulyás: na ez olyan volt amilyennek lennie kell, ez volt az egyetlen fogás amibe nem lehet belekötni.
Szarvasragu leves : szintén jó ízű de langyos volt.

Két személyes haltál: a fele ott maradt, a halas rizottó pl. agyon paprikázva a keserűségig.
Mangalicakaraj káposztás-lencsés burgonyagombóccal, pecsenyelével: a karaj nagyon finom lett volna de túl volt sütve, a gombóc fele hideg, a káposzta hol hideg, hol forró volt.
Báránysteak tejfölös rakott burgonyával és erdeigomba-paprikással: a paprikás erdei gombából csak a paprika jött le, a steak nem volt átsütve ( nem kérdezték hogy szeretjük ), rágós volt, és túl kevés volt a fűszerezettsége.

Mindezekért a végén felszámolt összeg igen magas volt, italokkal együtt pontosan 22.000 Ft. Ennyiért már barátságos helyen lényegesen jobbat is tudtunk volna enni, és jobban éreztük volna magunkat.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda további értékelései

2020.08.10a párjával
A napokban házassági évfordulós vacsoránkat költöttük itt el, sajnos a zápor miatt a terasz helyett a belső étteremben. A terasz nyaranta rendkívül hangulatos, élőzene, árnyas fák teszik kellemessé az étkezést. Az ételválaszték nem túl hosszú, de minőségi, feleségem libamájjal töltött jércemellet...
2019.09.14gyerekekkel
Családi összejövetelen voltunk itt, nem elöször, de valószínűleg sokáig nem jövünk vissza. A kellemes környezet ellenére nem éreztük jól magunkat, a pincérek 1 óra után vették fel az ital rendelést, mogorvák voltak, udvariatlanok. Az ételt 2 óra várakozás után hozták ki. Ha utánrendelni akartunk...
2019.07.12családjával
Hét éves koromban költöztünk Pestszentlőrincre. Azóta ugyan már máshol van a családi fészkünk, de a munkám miatt még mindig a XVIII. kerülethez kötődöm. Sok minden változott az elmúlt 36 év alatt. A mostanság nemzeti ünnepünkön, nosztalgiából zötyögő tujákat felváltotta a Hannoveri villamos....
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok