Zing Burger - Király20 Budapest

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson
Wellness pihenés Zalakaroson
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Zing Burger - Király20 Budapest vélemények

Kiváló 2023. augusztus 27.egyedül járt itt
Múltkor beültem ide, gondoltam kipróbálom mert amúgy is imádom a burgereket de most valami jobbra vágytam! Hát nem bántam meg, hogy a Zingbe jöttem a burger eszméletlen jó volt, a friss zöldségekkel és a sajttal teljesen más íze volt az amúgy is finom Angus marhának! A krumpli is sokkal jobban ízlett mint például a sárga M betűs étteremláncnál!
Zing Burger - Király20 Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Király20 Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Király20 Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2018. január 18., kollégákkal járt itt
A Király utcában a Nagykörút közelében már évek óta működik a ZING burgerezője, a márka már akkor beírta nevét a kézműves hamburgerezők nagykönyvébe, viszont a Deák térhez közelebbi szakaszon nyitott újabb egységük ehhez képest újabb keletű.
Zing Burger - Király20 Budapest - Külső képZing Burger - Király20 Budapest - Étel/italZing Burger - Király20 Budapest - Étel/italZing Burger - Király20 Budapest - Étel/italZing Burger - Király20 Budapest - BelsőZing Burger - Király20 Budapest - MosdóZing Burger - Király20 Budapest - BelsőZing Burger - Király20 Budapest - BelsőZing Burger - Király20 Budapest - Étel/italZing Burger - Király20 Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Király20 Budapest - Étel/italZing Burger - Király20 Budapest - BelsőZing Burger - Király20 Budapest - BelsőZing Burger - Király20 Budapest - Étel/ital