Zing Burger - Király60 Budapest
1068 Budapest, Király u. 60.

Zing Burger - Király60 Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Zing Burger - Király60 Budapest vélemények

Gyôr

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 7.
Addig készültünk az este betérni ide egy hambira, amíg bezárt a konyhájuk. Mi balgán azt hittük, amíg az ajtó nyitva, addig a burger is készül, hát nem. Sebaj, ha már itt vagyunk, nézzünk körül, igyunk egy sört. A hely nagy és tágas, gyakran fordul elő a flipper és egyszer a csocsó, amely jelen állapotában maximum némi gyermek játszadozásra alkalmas, pláne a 100 Ft-ért kapott 5 bogyó.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 27.
Szertetek ide betérni. Mindig van valami finomság. A srácok pont jól sütik át a húst, finomak a szószok. Én az Angus marhából készült burgereket szeretem a legjobban. Külön öröm, hogy nem gagyi üccsik vannak. Szeretek itt kisérletezni, kortyolgatni. Tök jó, hogy újabban a rendelést is kiviszik az asztalhoz, nem csak kiabálnak!

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
A Zing Burger-rel először 2 éve találkoztam, mikor felköltöztem Budapestre. Ez alatt a két év alatt -lévén, hogy nagy street food rajongó vagyok- volt szerencsém végig kóstolni fővárosunk legjobbnak mondott Burgereit. Az utóbbi egy évben -főleg annak köszönhetően, hogy hatalmas divat lett a street food kis hazánkban- számtalan jobbnál jobb vidéki étteremben is megfordultam.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 15.
A párommal jártam itt és nagyon bejött nekünk a hely. Isteni hamburgereket lehet itt kapni, bár nincs sok féle. . Árban szerintem korrekt, hiszen nagyon jó minőségről beszélhetünk, viszont a kiszolgálás elég lassú volt. Ami furcsa, hogy a női és férfi mosdó együtt van. A sültk rumpli isteni és nem is drága. Még egész biztos, hogy vissza fogunk térni ide.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Sok jót olvasva a helyről,a párommal kipróbáltuk.
Sokkal jobb, mint egy átlagos népszerű gyorsétterem.
Igazi hús, jó alapanyagok, tiszta igényes környezet.
Viszont ha akarnék sem tudnék jobbat mondani, a hamburgerről, mint hogy átlagos.
Nem azt a kirobbanó ízvilágot kaptam, amit vártam, de összességében nem rossz hamburgerező.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bónuszbrigádos kuponnal ettem itt. A kedvezménnyel 1. 190 Ft-ért lehetett enni egy hamburger menüt, amelyben vagy Original vagy Barbecue burgert lehetett választani + egy pohár narancsos limonádé és egy adag sült krumpli. Az eredeti árat (1600 Ft) én sokallom, így mondjuk elmegy.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ízletes burgerre vágytam... hát megkaptam. :)Nem egy hatalmas burger, viszont szerintem nagyon finom. Menüben, sültkrumplival 1600 Ft-ba kerül. A sültkrumpli is nagyon finom és érezhetően friss volt, pont kellemesen sós ízű!
A kiszolgálás kedves volt és gyors.
Ha arra járok, még biztosan betérek hozzájuk!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.321,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.02.28.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.108 - 15.073,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Visegrád Vendégház
2020.10.23. - 2021.10.23.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2021.10.23.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Zing Burger - Király60 BudapestX