Zing Burger - Oktogon Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Zing Burger - Oktogon Budapest vélemények

2022. november 8. járt itt
Több mint 3 évvel ezelőtt írtam értékelést a helyről, azóta még egyszer jártam itt. Hétköznap ebédidőben ettem itt, az Oktogonnál. 1-2 asztalnál ültek csak, de folyamatosan jött 1-1 újabb ember, a többség elvitelre vásárolt. Bár egy több egységes, immár országos lánc lett a Zing, de nem tapasztalom, hogy romlott volna a színvonal (ez sajnos sok, kézművesként induló kezdeményezésről már nem mondható el).
Zing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - EgyébZing Burger - Oktogon Budapest - Külső képZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Oktogon Budapest - Étel/italZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Oktogon Budapest - Étel/italZing Burger - Oktogon Budapest - Étel/italZing Burger - Oktogon Budapest - Étel/italZing Burger - Oktogon Budapest - Étel/italZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - Étlap/itallapZing Burger - Oktogon Budapest - BelsőZing Burger - Oktogon Budapest - Belső
Szörnyű 2022. március 21.családjával járt itt
Az ZING láncot összességében szeretem, ez az értékelés is inkább az oktogoni egységnek szól. Nincs azzal baj, hogy elrontanak egy rendelést. . de hozzák helyre értelmesen kihagytak egy húst a rendelésből, amit jeleztem, majd a válasz az volt, hogy akkor egy darab húst még utánaküldenének. . Remélem nem gondolták komolyan azt az üres húst. . Érdemes lenne más éttermekről ilyen téren példát venni. .
Zing Burger - Oktogon Budapest - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 22.egyedül járt itt
Ha rohansz, ne ide ülj be, mert frissen készülnek az ételek. Nekem viszont - mozi után - egyáltalán nem volt sietős dolgom. Az első benyomás jó: skandináv egyszerűségű berendezés, majdnem telt ház, sok fiatal. Én most csak egy hagymakarikát és sült krumplit rendeltem, mindkettőből kis adagot.
2019. november 13.egyedül járt itt
A pár éve berobbant ZING Burger-láncnak aktuálisan 8 étterme van, mindegyik Budapesten, jellemzően nagy forgalmú, turisták által is preferált csomópontokat, illetve bevásárlóközpontokat választottak helyszínként. Kézműves burgereket készítenek, alapvetően is jó minőségű marhahúsból, de extraként angus marhával is kérhető.