Zokni másodszor

Zokni Kávézója BudapestZokni Kávézója Budapest a térképen

2019. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 17.
Az előző értékelőhöz hasonlóan én is ismertem Zokni (Sock's) kis kávézóját a Dohány utcában, de azt nem tudtam, hogy Angyalföldön van egy komolyabb kávézójuk, ami egyben sütiző és amolyan kis bisztró is.
Helyileg a Honvédkórház és a Teve utca között található egy kis mellékutcában. Szép, takaros és tiszta a berendezés, a sütemények kínálata kifejezetten széles, sokszínű. Bizonyos sütik engem kifejezetten emlékeztettek az olasz Angelo süteményeire. Az árak elég húzósak, legalábbis én a 700-800 Ft körüli és afeletti, igényes, de azért nem díjnyertes sütiket a drágák közé sorolom.
Caffé Don Cortez 100% Arabica kávéból főzik a feketét, egy prémium minőségű, olasz pörkölésű keverék (brazil, etióp, kenyai) kávéról van szó.
Egy eszpresszó 420 Ft, a cappuccino 520 Ft.
A kávé mellé kis pohárt víz is jár, viszont szalvéta nem, és az asztalokra sincs kihelyezve.
A személyzet a barátaikkal beszélgetett az egyik asztalnál, igaz, már közeledett a záróra.
Vendégszeretet szempontjából a Dohány utcai kávézójuk személyzete sokkal szimpatikusabb, kedvesebb volt, egyebekben ez a kávézó is hangulatos, kellemes.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Zokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - Külső képZokni Kávézója Budapest - Külső képZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - MosdóZokni Kávézója Budapest - Étel/ital

Zokni Kávézója további értékelései

2020.07.26gyerekekkel
Ma ettem itt egy csodálatos csokoládés muffint, a jövő héten eszek itt egy karamellás muffint mert muffin nélkül nem lehet élni. Tiszta, rendes volt az üzlet kényelmes bútorokkal és rendkívül szolgálatkész és kedves volt az alkalmazott. A sütemények nemcsak szépek hanem finomak is voltak, a...
2016.05.23egyedül
A Sock s café Dohány utcai egységében már jártam tavaly, idén a sors a Teve utca környékére vetett s belebotlottam egy kis utcában a testvéregységbe. A kiszolgálás nem túl kedves, némileg felenged, amikor jelzem, hogy már jártam másikban, de amikor a végén megdicsérem a sütit, előbb...
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval