Zokni Kávézója Budapest

Zokni Kávézója BudapestZokni Kávézója Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Laroba Alsóörs - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Zokni Kávézója Budapest vélemények

Kiváló 2020. július 26.gyerekekkel járt itt
Ma ettem itt egy csodálatos csokoládés muffint, a jövő héten eszek itt egy karamellás muffint mert muffin nélkül nem lehet élni.
Tiszta, rendes volt az üzlet kényelmes bútorokkal és rendkívül szolgálatkész és kedves volt az alkalmazott.
A sütemények nemcsak szépek hanem finomak is voltak, a fagylaltokról már nem is beszélve.
2019. január 17.egyedül járt itt
Az előző értékelőhöz hasonlóan én is ismertem Zokni (Sock's) kis kávézóját a Dohány utcában, de azt nem tudtam, hogy Angyalföldön van egy komolyabb kávézójuk, ami egyben sütiző és amolyan kis bisztró is. Helyileg a Honvédkórház és a Teve utca között található egy kis mellékutcában.
Zokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - Külső képZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - MosdóZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Külső kép
2016. május 23.egyedül járt itt
A Sock s café Dohány utcai egységében már jártam tavaly, idén a sors a Teve utca környékére vetett s belebotlottam egy kis utcában a testvéregységbe. A kiszolgálás nem túl kedves, némileg felenged, amikor jelzem, hogy már jártam másikban, de amikor a végén megdicsérem a sütit, előbb szünet… majd kinyögi a pultos, hogy egészségére.
Zokni Kávézója Budapest - Külső képZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - BelsőZokni Kávézója Budapest - Étel/italZokni Kávézója Budapest - EgyébZokni Kávézója Budapest - Étlap/itallapZokni Kávézója Budapest - Étlap/itallap