Zoska Reggeliző Kávézó Budapest

3,6Kiszolgálás
3,8Hangulat
3,2Ár / érték
3,2Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
2024.12.21-ig
Hotel Lövér Sopron
71.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.06.03-ig
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
59.823 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Zoska Reggeliző Kávézó Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2024. március 31.egyedül járt itt
Évek óta népszerű reggeliző és kávézó hely, az airbnb betörése óta a környéken étkezés nélkül szállást foglaló turisták kedvelt reggelizőhelye. Ennek tudható be, hogy két szombati napon teltházat tapasztaltam, sőt még későbbi időpontra is voltak asztalfoglalások, szóval inkább egy hétköznap délután próbálkoztam ismét.
5Kiszolgálás
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Zoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Étel/italZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Étel/italZoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - MosdóZoska Reggeliző Kávézó Budapest - MosdóZoska Reggeliző Kávézó Budapest - EgyébZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Étlap/itallapZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - EgyébZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - EgyébZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Étel/italZoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - BelsőZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső képZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Külső kép
Még több kép (19 db) >>
Szörnyű 2022. április 4.barátokkal járt itt
Mártogatós tálat kértem mivel amit előtte kértem kettő dologból nem volt a zöldségek rohadtak voltak és úsztak valami lében a mártogatós is érdekes izű volt mellé kaptam egy kis száraz kenyeret is epres szörpöt kértem még aminek furcsa tea ize volt meg sem tudtam inni, ezek után a hasam is elégge megfájdult, összességében nem ajánlom ezt a helyet senkinek.
1Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Zoska Reggeliző Kávézó Budapest - EgyébZoska Reggeliző Kávézó Budapest - Egyéb
2016. február 7.egyedül járt itt
A mindig zajos és nyüzsgő Astoria kereszteződéstől csupán 1 saroknyira, a Csendessel szemben nyílt meg a Zoska, amely reggelizőként határozta meg magát. S valóban így működik, ide bármikor betérhet az ember a nap folyamán, és az elmaradhatatlan forró fekete mellé kérhet bundás kenyeret, rántottát vagy zabkását.
4Kiszolgálás
5Hangulat
Még több kép (19 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2439 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25613 feltöltött kép
2016. január 4.egyedül járt itt
A Zoska helyén már több egység is tönkrement, volt köztük olyan is, amire jó szívvel emlékezem, az egyik barátságos pho bár a “We Love Ban Mi” is itt működött. A Zoska szerencsére mindig tele van, amikor csak arra járok, ami örvendetes. Ez is egy lélekkel üzemeltetett egység, ahol lehet reggelizni, ebédeni.
5Kiszolgálás
2015. október 27.barátokkal járt itt
Zuhogó esőben tértünk be, mert volt fél óránk egy beszélgetésre barátnőmmel. Sajnos a kiszolgálás lassú, majdnem lejárt az időnk, mire a kiszolgálóhölgy kihozta a megrendelést, ami szintén nem volt egyszerű. A fél itallap nem volt megrendelhető. A hangulat kedves, a kiszolgálók aranyosak, de lassúak sajnos.
2Kiszolgálás
3Ár / érték arány